Zamknij
REKLAMA

Z paszportem turystycznym ponownie do Koronowa!

10:28, 02.07.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj
Wydarzenie trwa do 30 września fot. UM w Koronowie

Ruszyła 7. edycja Paszportu Turystycznego. Wzorem z lat ubiegłych, akcja ponownie zawitała do Koronowa.

Paszport Turystyczny to konkurs, który polega na zbieraniu pieczątek z promowanych miejsc na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Pełną listę miejsc, w których zdobędziemy paszport oraz pieczątkę potwierdzającą pobyt znajdziemy tutaj. W konkursie można wygrać vouchery upoważniające do pobytu w ciekawych miejscach województwa lub do zwiedzania atrakcji turystycznych oraz inne ciekawe nagrody.

- Aby ubiegać się o vouchery pobytowe lub do atrakcji turystycznych, należy zebrać minimum 20 pieczątek z minimum pięciu różnych tras zwiedzania - Konstelacji, ujętych w tegorocznym Paszporcie oraz w maksymalnie trzech zdaniach polecić swoją ulubioną Konstelację - czytamy na stronie internetowej akcji. - W przypadku ubiegania się o pozostałe nagrody należy zebrać minimum 10 pieczątek z minimum trzech różnych tras zwiedzania - Konstelacji, ujętych w tegorocznym Paszporcie oraz w maksymalnie trzech zdaniach polecić swoją ulubioną Konstelację. 

Nowością podczas tegorocznej edycji jest aplikacja mobilna na telefony. Więcej informacji na jej temat można uzyskać tutaj.

W Koronowie zarówno paszporty jak i pieczątki potwierdzające pobyt, dostępne są w Punkcie Informacji Turystycznej przy Placu Zwycięstwa 22. Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9:00-17:00; sobota-niedziela 9:00-15:00.

Wydarzenie trwa do 30 września. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 15 października 2018 r. Organizatorem jest Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna. 

(Redakcja)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone