Zamknij

Nauczyciel (nr 0260)

Nr oferty: StPr/24/0260Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pomianowskiego 16, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nauczanie i wychowanie na I etapie edukacyjnym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 29.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie wyższe, edukacja wczesnoszkolna
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KORONOWIE
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Pomianowskiego 16, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Violetta Wilczarska
      Numer telefonu: 784-013-262
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 52 382-22-73 - p. Violetta Wilczarska w godz. 7:30-15:30.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7:30-15:30
      Prace biurowe
      StPr/24/0197
      data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      obsługa klienta, obsługa kasy, przygotowanie dań praca II zmianowa, 1/2 lub pełen etat
      StPr/24/0979
      data rozpoczęcia pracy od 10.04.2024
      wynagrodzenie od od 2 216 PLN

      - Montaż urządzeń, konstrukcji, szaf i aparatury NN, SN, WN, - Wykonywanie pomiarów i testów instalacji elektrycznych, - Diagnozowanie i naprawa usterek w instalacjach elektrycznych, - Weryfikacja projektów, - Montaż tras kablowych, - Bieżące czynności konserwacyjne, eksploatacyjne, naprawcze, - Kompletowanie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami elektrycznymi, - Dbałość o doskonalenie procesu produkcji, - Terminowa realizacja zleceń, - Współpraca z innymi członkami zespołu w celu realizacji projektów.
      StPr/24/0900
      data rozpoczęcia pracy od 02.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 do 7 000 PLN

      obsługa na stanowisku kasowym, obsługa na stanowisku mięsnym, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, dbanie o czystość i powierzone mienie.
      StPr/24/0838
      data rozpoczęcia pracy od 23.03.2024
      wynagrodzenie od od 3 181,5 PLN

      StPr/24/0796
      data rozpoczęcia pracy od 18.03.2024

      prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej, współpraca z pedagogiem terapeutycznym, prowadzenie dokumentacji wymiar etatu: 22/22
      StPr/24/0750
      wynagrodzenie od od 4 908 do 5 915 PLN

      przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy, obsługa na stoisku mięsnym, porządkowanie i czystość w sklepie wymiar etatu: 3/4
      StPr/24/0668

      - prowadzenie zajęć dydaktycznych z młodzieżą wymiar czasu pracy 2/18
      StPr/24/0677
      data rozpoczęcia pracy od 11.03.2024
      wynagrodzenie od od 545 PLN

      obsługa klienta, wypiek ciasta, przygotowywanie posiłków i napojów dla klientów, przygotowywanie pizzy Staż będzie wykonywany w gminie Koronowo
      StPr/24/0554
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2024

      wszystkie czynności związane z produkcją, wykańczaniem ciast i ciastek, utrzymanie porządku praca w godz.: 1.00-9.00
      StPr/24/0525
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN