Zamknij
REKLAMA

Koronowscy harcerze również pamiętali o rocznicy bitwy

10:06, 11.10.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj
Harcerze z Koronowa oddali hołd walczącym przy pomniku na skwerze im. Króla Władysława Jagiełły fot. Hufiec ZHP Koronowo

Wczoraj minęło 608 lat od wydarzeń związanych z Bitwą pod Koronowem, gdzie oddziały polskie pokonały armię zakonu krzyżackiego. O tym wydarzeniu pamiętali koronowscy harcerze.

Harcerze z Koronowa oddali hołd walczącym przy pomniku na skwerze im. Króla Władysława Jagiełły. To stamtąd Polacy wyruszyli na zwycięską bitwę, która przyczyniła się do pokoju toruńskiego.

Fot. Hufiec ZHP Koronowo

(Igor Nigmański)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone