Zamknij
REKLAMA

Tancerze z całej Polski zawitali do Koronowa

13:48, 08.10.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj
Na parkiecie królowała samba, cha-cha, jive, walc, quickstep, rumba, paso-doble i tango fot. IN

Jubileuszowa dziesiąta edycja Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Koronowa przeszła do historii. Hala sportowo-widowiskowa ponownie zapełniła się tancerzami z całej Polski.

Wydarzenie trwało przez dwa dni. W sobotę odbyła się gala główna, a w niedzielę tancerze rywalizowali podczas mistrzostw województwa. Zgromadzona publiczność mogła podziwiać pary m.in. z Chojnic, Warszawy, Gdańska, Bydgoszczy, Torunia, Zielonej Góry, Słupska i Poznania - łącznie 236 par. Na parkiecie królowała samba, cha-cha, jive, walc, quickstep, rumba, paso-doble i tango.

Organizatorem turnieju było Studio Tańca i Ruchu Gest D.Gołębiowska z Bydgoszczy, Centrum Druku Janoszek z Bydgoszczy, burmistrz Koronowa S.Gliszczyński, MGOSiR w Koronowie oraz Szkoła Podstawowa nr 10 w Bydgoszczy.

Wyniki:

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Koronowa

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Kujawsko –Pomorska Dziecięca Liga Sportowa

Poniżej zdjęcia z gali głównej.

(Igor Nigmański)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone