Zamknij
REKLAMA

Bezpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom w Koronowie

17:43, 11.10.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Koronowie realizuje "Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród dzieci w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim".

Pneumokoki zabijają, szczepienia zapobiegają - to hasło przewodnie programu. Bezpłatne szczepienia skierowane są dla dzieci w wieku 24 m. ż. do 36 m. ż., które wcześniej nie były przeciwko nim szczepione, będące mieszkańcami gminy Koronowo. Zarejestrować dziecko można pod numerem telefonu 52 382 22 52.

(Igor Nigmański)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone