Zamknij
REKLAMA

Lokalne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości

09:43, 26.09.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj

Już w najbliższą sobotę tj. 29 września na terenie gminy Koronowo odbędą się lokalne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 10:00 mszą święta odpustową w kościele pw. św. Michała Archanioła we Wtelnie. Msza zostanie odprawiona w intencji poległych w obronie naszej Ojczyzny i o pokój. Po tym nastąpi koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Kujawia". O godzinie 11:30 w Tryszczynie zostaną złożone wiązanki kwiatów i zapalone znicze w miejscu pamięci narodowej. Całość zakończy piknik patriotyczny w świetlicy w Tryszczynie. Będzie można tam zobaczyć wystawę militarną oraz liczyć na słodki poczęstunek przygotowany przez panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.

Organizatorem wydarzenia jest sołtys Tryszczyna oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Koronowskiej.

(Igor Nigmański)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone