Zamknij
REKLAMA

Seria pożarów w gminie Koronowo. Tym razem w Tryszczynie

19:54, 09.04.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj
To już kolejny taki incydent w ostatnim czasie fot. OSP Wtelno

Dzisiaj tj. 9 kwietnia w godzinach popołudniowych doszło do kolejnego pożaru traw. Tym razem paliło się w Tryszczynie przy ulicy Rekreacyjnej.

To już kolejny taki incydent w ostatnim czasie. Tylko wczoraj doszło do podobnej sytuacji we Wtelnie (ulica Podgórna) oraz w Skarbiewie, gdzie paliła się trawa energetyczna. Przedtem strażacy interweniowali m.in. przy ścieżce rowerowej pomiędzy Gościeradzem a Tryszczynem , na Tuszynach (tzw. przekop), w Koronowie przy ulicy Klasztornej i w Samociążku. W ubiegłym miesiącu paliło się również w Mąkowarsku przy ulicy Brzozowej.

Zdjęcia z dzisiejszego pożaru od OSP Wtelno:

(Redakcja)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone