Zamknij

Kolejne prace przy modernizacji kotłowni w Stopce

13:09, 25.09.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj
Nowa sieć poprowadzona została do budynków o numerach 4,5,6 i 14 fot. IN

Batalia o obniżenie kosztów za centralne ogrzewanie w Stopce trwała od wielu lat. Teraz mieszkańcy mają odczuć ulgę.

Zanim jednak ruszyły pierwsze prace związane z modernizacją miejscowej kotłowni dochodziło do wielu spotkań i rozmów. Najpierw wymieniono kotły z węglowych na gazowe. Przyczyniło się to do redukcji etatów, co obniżyło koszta eksploatacji. Kolejnym krokiem było ocieplenie części budynków. Obecnie trwają prace przy przebudowie sieci.

- Inwestycja przy przebudowie sieci w Stopce prowadzona jest od momentu podpisania umowy tj. 8 sierpnia. Prace technologiczne powinny zakończyć się do 30 września br., a całość zamówienia do 30 października - poinformowała nas Agnieszka Pelplińska, specjalista ds. promocji i polityki antysmogowej KPEC.

Nowa sieć poprowadzona została do budynków o numerach 4,5,6 i 14. Koszt inwestycji to około 230 tys. zł.

(Igor Nigmański)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone