Kalendarz wydarzeń kulturalnych w Koronowie [LUTY]

11:56, 01.02.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj
Luty to przede wszystkim walentynki. Z tej okazji w CK Synagoga wystąpi SCODRIX feat. Kami

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie opublikował zestawienie wydarzeń kulturalnych, które odbędą się w lutym.

Już na dzisiaj tj. 1 lutego zaplanowano wernisaż prac Stanisława Wieczorkiewcza z Wiskitna. Jego wystawa o nazwie "Warto mieć pasję, warto się rozwijać" zostanie zainaugurowana o godzinie 18:00 w CK Synagoga i potrwa do 15 lutego. W tym samym miejscu 22 lutego swoje prace zaprezentuje Patryk Kiliszowski. Oprawę muzyczną zapewni Sharon Esther Spitz.

Najbliższy weekend to gratka dla miłośników kina i muzyki. Kino Objazdowe Ferment zaprezentuje w dawnej synagodze najnowsze trendy filmowe. Tym razem w repertuarze znalazły się takie pozycje jak: Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska, Paddington 2, Cudowny chłopak, Atak paniki, Narzeczony na niby, Plan B, Fernando oraz Podatek od miłości. Z kolei w sobotę w koronowskiej hali MGOSiR odbędzie się koncert karnawałowy. Publiczności zaprezentuje się Akademia Wokalna Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie wspólnie z Młodzieżową Orkiestrą Dętą ZSGE w Koninie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

To jednak nie jedyne atrakcje muzyczne. We wtorek 6 lutego w Centrum Kultury wystąpią muzycy Filharmonii Pomorskiej, a w walentynki zespół Scodrix feat. Kami.

Luty to także występy kabaretowe. Najpierw 17 lutego do naszego miasta przyjedzie wszystkim znany i lubiany kabaret Neo-Nówka, a następnie 25 lutego Kabaret Czwarta Fala. Artyści dali się poznać przede wszystkim jako twórcy parodii znanych hitów radiowych. W ich repertuarze znajdziemy m.in. "Mój passat robi we wsi szum" i "Wieśka Tico".

Pełną rozpiskę wydarzeń znajdą Państwo na poniższym plakacie.

(Igor Nigmański)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2018