Zamknij

Tomb Raider w Koronowie. I nie tylko. Co jeszcze?

12:09, 29.03.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj

W dniach od 6 do 8 kwietnia w Centrum Kultury Synagoga odbędą się kolejne seanse filmowe. Objazdowe Kino Ferment ponownie przygotowało wiele ciekawych propozycji.

Miłośnicy kina będą mogli zobaczyć m.in. film w reżyserii Stevena Spielberga "Player One", "Tomb Raider" z Alicią Vikander w roli głównej oraz "Pitbull. Ostatni pies" z powracającym "Despero" (Marcin Dorociński). Szczegółowa rozpiska oraz informacje o biletach znajdują się na poniższym plakacie.

(Igor Nigmański)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (3)

soncesonce

0 8

Gratuluję Panu Burmistrzowi i władzom KORONOWA świetnej decyzji wydania zgody na mecz ZAWISZA-VICTORIA w Wielką Sobotę.Głośni kibole kontra skupieni wierni udający się ze święconkami do kościoła.REWELACJA.Bydgoska zablokowana autokarami i radiowozami.
WESOŁYCH ŚWIĄT. 14:04, 31.03.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

DworakDworak

4 1

Dawno tak *%#)!& komentarza nie czytałem. To co może niech wierni udają się do Kościoła w strefie ciszy nocnej? Bo idą z koszyczkiem w skupieniu i broń boże ktoś ich rozkojarzy np. głośną muzyką?Wszystko w tym kraju pod wierzących w to co mówi kościół, zakaz handlu w niedziele bo to czas święty (ale usługi nadal dozwolone), teraz jeszcze pretensje że mecz w sobotę ktoś organizuje. Koszyczek, do Kościółka najlepiej z laptopem i smartfonem pod pachą, żeby ksiądz też poświęcił i wypędził szatana i alleluja:) 15:38, 31.03.2018


KKKK

8 0

Wierni ale mierni :) Chciałoby się napisac. To już nie te czasy, gdzie wiara katolicka była państwowym wyznaniem. Dziwię się, że jeszcze ludzie dają się omamić jakąkolwiek religią. 15:17, 31.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone