Zamknij

Dzień otwarty i warsztaty w Zespole Szkół przy ulicy Sobieskiego

12:58, 20.03.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj

Zespół Szkół w Koronowie przy ulicy Sobieskiego 16 zaprasza dzień otwarty i bezpłatne warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców i opiekunów.

W programie przewidziano m.in. zabawy masami sensoplastycznymi, quilling, zajęcia ruchowe dla dzieci, zabawy dźwiękiem i słowem, interaktywne ćwiczenia wzrokowo-słuchowe oraz akademię rodzica.

Wydarzenie odbędzie się 7 kwietnia w godzinach 10:00-14:00. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy telefoniczne przyjmowane są do 4 kwietnia pod numerem telefonu 52 382 29 29.

(Igor Nigmański)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone