Zamknij

Młodzi mieszkańcy gminy biorą udział w projekcie "Umiem Pływać"

16:46, 11.10.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj
Obecnie trwa realizacja kolejnej tury projektu fot. pixabay

700 najmłodszych mieszkańców gminy Koronowo skorzystało do tej pory z projektu "Umiem Pływać".

Projekt na terenie gminy realizowany jest od 2014 roku. Biorą w nim udział uczniowie SP Witoldowo, SP Buszkowo, SP Mąkowarsko i SP Wtelno. 9 października odbyło się podsumowanie projektu. W spotkaniu uczestniczyła dyrektor Miejsko-Gminnego Zespołu Edukacji w Koronowie Ewa Chytła. Gościem specjalnym był Tomasz Polewka - mistrz Europy w pływaniu.

Obecnie trwa realizacja kolejnej tury projektu. Koszt wsparcia finansowego od Kujawsko-Pomorskiego Związku Pływackiego wynosi ok. 130 tys. złotych.

(Igor Nigmański)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone