Zamknij

Tańce i spartakiada przedszkolaka. To wydarzy się niebawem

09:18, 04.10.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj
Spartakiada przedszkolaka odbędzie się 26 października fot. archiwum

Już w najbliższy weekend w koronowskiej hali sportowo-widowiskowej odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Koronowa. Co wydarzy się jeszcze w październiku na obiektach MGOSiR?

Spartakiada przedszkolaka - to wydarzenie, które przyciąga do hali im. Braci Mikrut sporą grupę uczestników, a w raz z nimi całe rodziny kibiców. W tym roku spartakiada odbędzie się 26 października (piątek) o godzinie 16:00. Kolejne mecze rozegrają seniorzy i grupy młodzieżowe Victorii Koronowo. Podopieczni trenera Damiana Małkowskiego na własnym stadionie zmierzą się z Krajną Sępólno Krajeńskie (13 października, godz. 15:00) oraz z Dębem Potulice (27 października, godz. 14:00). Na stadionie przy ul. Klasztornej swój mecz zagra także Olimpia Wtelno. Ich przeciwnikiem będzie AF Brzoza. Ten pojedynek 20 października o godzinie 11:00.

(Igor Nigmański)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone