Zamknij

Victoria Koronowo - Tucholanka Tuchola [ZDJĘCIA]

08:44, 15.04.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj
Piłkarze z Koronowa nie odnieśli jeszcze w rundzie wiosennej zwycięstwa fot. IN

W sobotnim spotkaniu o mistrzostwo A-klasy, Victoria Koronowo uległa na własnym boisku Tucholance Tuchola 1:2.

Pierwsi do bramki trafili przyjezdni. W 38 minucie w polu karnym faulował Łukasz Kamiński-Dziedzic, a jedenastkę pewnie wykorzystał Jarosław Ostrowski. Jeszcze przed przerwą sędzia podyktował kolejny rzut karny. Tym razem dla koronowskiej Victorii. Paweł Dec strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi. Mecz rozstrzygnął się w 62 minucie, kiedy to do bramki debiutującego na tej pozycji Szymona Łagody trafił Mikołaj Górka. Tym samym to goście cieszyli się ze zdobycia trzech punktów.

Przypomnijmy, że piłkarze z Koronowa nie odnieśli jeszcze w rundzie wiosennej zwycięstwa. W ligowej tabeli zajmują obecnie ósmą lokatę z 22 punktami na koncie. Warto jednak zauważyć, że wiele zespołów ma jeszcze do rozegrania zaległe mecze. Podopieczni Damiana Małkowskiego kolejne spotkanie mają zaplanowane w Dobrczu z miejscowym GLKS.

(Igor Nigmański)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone