Zamknij

Victoria Koronowo - Tucholanka Tuchola [ZDJĘCIA] Piłkarze z miasta nad Brdą nie odnieśli jeszcze w tej rundzie zwycięstwa

08:44, 15.04.2018 Igor Nigmański Aktualizacja: 09:00, 15.04.2018
Skomentuj Piłkarze z Koronowa nie odnieśli jeszcze w rundzie wiosennej zwycięstwa fot. IN Piłkarze z Koronowa nie odnieśli jeszcze w rundzie wiosennej zwycięstwa fot. IN

W sobotnim spotkaniu o mistrzostwo A-klasy, Victoria Koronowo uległa na własnym boisku Tucholance Tuchola 1:2.

Pierwsi do bramki trafili przyjezdni. W 38 minucie w polu karnym faulował Łukasz Kamiński-Dziedzic, a jedenastkę pewnie wykorzystał Jarosław Ostrowski. Jeszcze przed przerwą sędzia podyktował kolejny rzut karny. Tym razem dla koronowskiej Victorii. Paweł Dec strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi. Mecz rozstrzygnął się w 62 minucie, kiedy to do bramki debiutującego na tej pozycji Szymona Łagody trafił Mikołaj Górka. Tym samym to goście cieszyli się ze zdobycia trzech punktów.

Przypomnijmy, że piłkarze z Koronowa nie odnieśli jeszcze w rundzie wiosennej zwycięstwa. W ligowej tabeli zajmują obecnie ósmą lokatę z 22 punktami na koncie. Warto jednak zauważyć, że wiele zespołów ma jeszcze do rozegrania zaległe mecze. Podopieczni Damiana Małkowskiego kolejne spotkanie mają zaplanowane w Dobrczu z miejscowym GLKS.