Zamknij

Pierwsze zajęcia z KS Jastrzębie Koronowo już 15 kwietnia

16:17, 28.03.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj
Pierwsze zajęcia będą jednocześnie spotkaniem organizacyjnym fot. Agnieszka Krzyżanowska

15 kwietnia w koronowskiej hali sportowo-widowiskowej odbędą się pierwsze zajęcia z Klubem Sportowym Jastrzębie. Początek o godzinie 15:00.

Warsztaty na rolkach będą prowadzone zarówno dla dzieci, dorosłych jak i dla całych rodzin. Udział jest bezpłatny. Wymagane jest jednak posiadanie własnych rolek i kasków (zaleca się również ochraniacze). Pierwsze zajęcia będą jednocześnie spotkaniem organizacyjnym. Uczestnicy dowiedzą się jak będą wyglądały dalsze warsztaty. Instruktorzy pozostaną do dyspozycji i odpowiedzą na wszelkie pytania.

UWAGA! Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Można to zrobić wysyłając wiadomość na profilu społecznościowym Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected] lub wysyłając SMS na numer telefonu 507 246 145. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz numer kontaktowy.

Zapraszamy również do śledzenia strony wydarzenia oraz profilu społecznościowego klubu.

(Igor Nigmański)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone