Zamknij

Piłkarze Victorii Koronowo zainaugurowali rundę wiosenną. Na własnym stadionie podopieczni Damiana Małkowskiego ulegli drużynie ze Świekatow

11:07, 18.03.2018 Igor Nigmański Aktualizacja: 11:19, 18.03.2018
Skomentuj Victoria po czternastu kolejkach jest na siódmej pozycji w lidze fot. IN Victoria po czternastu kolejkach jest na siódmej pozycji w lidze fot. IN

Nieudanie rozpoczęła się runda wiosenna sezonu 2017/18 piłkarskiej A-klasy dla zespołu Victorii Koronowo. Podopieczni Damiana Małkowskiego ulegli na własnym stadionie Fali Świekatowo 1:2.

Wynik spotkania otworzył w 26 minucie D.Lonser (Fala Świekatowo). Victoria zdołała wyrównać w 40 minucie po bramce Pawła Deca z rzutu karnego. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Gola na wagę zwycięstwa dla gości zdobył w drugiej części meczu ponownie D.Lonser. Tym samym z trzech punktów mogli się cieszyć piłkarze Przemysława Talarka.

Skład Victorii Koronowo:

Łukasz Dąbrowski - Damian Stasikowski, Jakub Kulpa, Szymon Łagoda, Jakub Mizdalski, Paweł Dec, Maciej Górzyński (zm. Łukasz Dziedzic-Kamiński), Mateusz Chrzanowski, Patryk Zieliński (zm. Aleksander Zieliński), Paweł Baumgart (zm. Krystian Uczniak), Adam Krzyżelewski (zm. Piotr Miś)

W następnym meczu Victoria zmierzy się na wyjeździe z drużyną GLKS Osielsko Żołędowo. Kolejny mecz na własnym boisku koronowscy zawodnicy zagrają z liderem rozgrywek Zawiszą Bydgoszcz.

Warto również zauważyć, że na siedem zaplanowanych na ten weekend meczów, tylko trzy doszły do skutku. Victoria po 14. kolejkach jest na siódmej pozycji w lidze.