Zamknij

Victoria ze zwycięstwem na zakończenie rundy jesiennej. W ostatnim meczu koronowska drużyna pokonała Wudzyn 3:0

12:08, 13.11.2017 Igor Nigmański
Skomentuj Victoria Koronowo po rundzie jesiennej plasuje się na siódmej pozycji fot. IN Victoria Koronowo po rundzie jesiennej plasuje się na siódmej pozycji fot. IN

Zakończyła się runda jesienna sezonu 2017/18 piłkarskiej A-klasy grupy I. To w tych rozgrywkach bierze udział drużyna Victorii Koronowo.

W ostatnim pojedynku w tym roku, piłkarze Victorii Koronowo pewnie pokonali drużynę Tartaka Wudzyn 3:0. Wynik spotkania w pierwszej połowie otworzył Adrian Bielawski. Ten sam zawodnik trafił do bramki rywala w drugiej połowie. Wynik ustalił napastnik Victorii Adam Krzyżelewski.

Podopieczni Damiana Małkowskiego w rundzie jesiennej zdobyli łącznie 20 punktów (5 zwycięstw, 5 remisów, 3 porażki). Dało to ostatecznie siódmą pozycję w lidze. W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej piłkarze Victorii zmierzą się z wiceliderem A-klasy drużyną Fali Świekatowo. Poniżej komplet wyników ostatniej kolejki oraz aktualna tabela.