Zamknij

Victoria bez przełamania. Porażka w meczu z Rawysem Raciąż. Do końca rundy jesiennej pozostały jeszcze tylko dwa spotkania

09:30, 30.10.2017 Igor Nigmański
Skomentuj To już kolejna strata punktów koronowskiej drużyny fot. IN To już kolejna strata punktów koronowskiej drużyny fot. IN

W 11. kolejce piłkarskiej A-klasy Victoria Koronowo przegrała na własnym boisku spotkanie z Rawysem Raciąż 2:3.

Mecz od samego początku nie układał się po myśli gospodarzy. Już w pierwszych minutach spotkania arbiter podyktował rzut karny dla Raciąża, który został pewnie wykorzystany. Przyjezdni poszli za ciosem i jeszcze w pierwszej połowie zdołali zdobyć dwie bramki. Victoria odpowiedziała trafieniem Pawła Górzyńskiego. W drugiej części spotkania Victoria ruszyła do ataku i w efekcie bramkę kontaktową zdobył Piotr Miś, który dopiero kilka minut wcześniej wszedł na boisko. Koronowska drużyna miała jeszcze okazję do wyrównania wyniku, jednak sędzie główny Piotr Siewierski zakończył spotkanie, kiedy to zawodnik Victorii wychodził sam na sam z bramkarzem Rawysa. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:3 dla gości.

Porażka graczy Damiana Małkowskiego to kolejna z rzędu strata punktów. Przypomnijmy, że Victoria nie odnotowała zwycięstwa od czterech spotkań. Sprawiło to, że spadliśmy w ligowej tabeli na siódmą pozycję. Następny pojedynek piłkarze z Koronowa rozegrają na wyjeździe. Przeciwnikiem będzie Kamionka Kamień Krajeński.