Zamknij

Pewne zwycięstwo Victorii Koronowo w meczu z GLKS Dobrcz. Zawisza Bydgoszcz przegrywa w Raciążu

12:11, 24.09.2017 Igor Nigmański
Skomentuj Teraz piłkarzy Victorii czekają dwa mecze wyjazdowe fot. IN Teraz piłkarzy Victorii czekają dwa mecze wyjazdowe fot. IN

W 6. kolejce piłkarskiej A-klasy na stadionie przy ulicy Klasztornej w Koronowie spotkały się ze sobą drużyny miejscowej Victorii z GLKS Dobrcz.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla koronowskiej drużyny, bowiem już w 4.minucie spotkania golkipera gościł pokonał napastnik Victorii - Adam Krzyżelewski. Piłkarze Damiana Małkowskiego mieli jeszcze kilka okazji do zdobycia goli. Na 2:0 wynik spotkania podwyższył w 19. minucie Patryk Zieliński. Jeszcze przed przerwą do siatki rywali trafił ponownie Adam Krzyżelewski. Druga połowa nie przyniosła kibicom wielu emocji. Victoria Koronowo przeważała przez większość spotkania, a drużyna przyjezdnych szukała swoich szans przy stałych fragmentach gry i kontratakach. Wynik na 4:0 ustalił w końcówce spotkania Paweł Baumgart.

Skład Victorii Koronowo: Łukasz Dąbrowski, Jakub Kulpa, Mateusz Giełażyn (Adrian Bielawski), Mateusz Chrzanowski, Przemysław Dec, Paweł Dec, Maciej Górzyński (Jakub Mizdalski), Łukasz Dziedzic-Kamiński, Patryk Zieliński (Tomasz Jaszkowski), Aleksander Zieliński, Adam Krzyżelewski (Paweł Baumgart)

Warto również odnotować, że pierwszej porażki w sezonie doznali piłkarze bydgoskiego Zawiszy, którzy przegrali z Rawysem Raciąż 1:0. W tabeli lideruje Fala Świekatowo, Victoria jest na piątej pozycji. W następnym meczu gracze Victorii udadzą się do Gostycyna na mecz z tamtejszym Myśliwcem.