Zamknij

Victoria Koronowo przerywa zwycięską passę Krajny. Zawisza Bydgoszcz nokautuje rywala

09:57, 11.09.2017 Redakcja
Skomentuj Do bramki rywala trafiali kolejno: Patryk Zieliński, Maciej Górzyński oraz Adam Krzyżelewski fot. IN Do bramki rywala trafiali kolejno: Patryk Zieliński, Maciej Górzyński oraz Adam Krzyżelewski fot. IN

Pewnym zwycięstwem Victorii Koronowo zakończył się sobotni mecz z Krajną Sępólno Krajeńskie.

Zespół Krajny przyjechał do Koronowa jako niepokonana jeszcze drużyna w obecnych rozgrywkach piłkarskiej A-klasy. Dotychczas piłkarze z Sępólna Krajeńskiego pokonywali kolejno Tucholankę Tuchola 3:2, GLKS Dobrcz 2:3 oraz Myśliwca Gostycyn 3:0.

Już w pierwszej połowie koronowscy gracze mogli strzelić nie jedną bramkę, jednak znakomicie interweniował bramkarz przyjezdnych. Co nie udało się w pierwszej połowie, udało się w drugiej. Tuż po przerwie wynik spotkania otworzył Patryk Zieliński. Na 2:0 podwyższył w 51 minucie Maciej Górzyński. Do siatki rywali trafił również napastnik Victorii Adam Krzyżelewski. Tym samym ustalił wynik meczu na 3:0.

Skład Victorii Koronowo: Łukasz Dąbrowski, Jakub Kulpa, Adrian Bielawski, Mateusz Chrzanowski, Michał Wardach, Szymon Łagoda (85' Jakub Mizdalski), Maciej Górzyński, Paweł Dec, Patryk Zieliński (70' Przemysław Dec), Aleksander Zieliński (80' Kacper Nakielski), Adam Krzyżelewski (88' Jakub Musiał).

W innych meczach 4. kolejki, kolejne wysokie zwycięstwo odniósł bydgoski Zawisza. Na boisku w Żołędowie, Zawisza pokonał Victorię Niemcz aż 7:0. W innym bardzo ciekawym pojedynku Rawys Raciąż musiał uznać wyższość Fali Świekatowo. Obecny wicelider rozgrywek pokonał Raciąż 2:3.

W ligowej tabeli na prowadzeniu znajduje się Zawisza Bydgoszcz przed Falą Świekatowo i Krajną Sępólno Krajeńskie. Victoria Koronowo z dorobkiem 7 punktów plasuje się na 6. pozycji. Kolejny mecz podopieczni Damiana Małkowskiego rozegrają na wyjeździe z Tucholanką Tuchola.