Zamknij

Victoria remisuje z wiceliderem. Sezon zbliża się ku końcowi. Szanse na awans są już tylko matematyczne

10:39, 22.05.2017 Redakcja
Skomentuj Do zakończenia sezonu pozostały już tylko trzy kolejki fot. redakcja Do zakończenia sezonu pozostały już tylko trzy kolejki fot. redakcja

W minioną sobotę Victoria Koronowo rozegrała przedostatni mecz na własnym boisku w tym sezonie. Koronowscy gracze zremisowali z Gromem Więcbork 1:1.

Spotkaniu towarzyszyło wiele emocji. Wszystko za sprawą kontrowersyjnych decyzji sędziego głównego oraz żywo reagującej przyjezdnej publiczności. W 42 minucie za dyskusje usunięty został z boiska piłkarz Gromu. Victoria wykorzystała grę w przewadze na początku drugiej połowy spotkania. Do bramki rywali trafił Mateusz Andrzejewski. Podopieczni Damiana Małkowskiego mieli szansę na podwyższenie wyniku, jednak nie byli w stanie wykorzystać bardzo dogodnych sytuacji. W efekcie drużyna przyjezdna zdołała wyrównać wynik. Tuż przed zakończeniem pojedynku Grom był nawet bliski zdobycia trzech punktów, jednak arbiter nie uznał strzelonej bramki i mecz zakończył się remisem.

Przegrana Victorii w Pruszczu oraz sobotni remis z Gromem spowodował, że koronowskiej drużynie pozostały już tylko matematyczne szanse na udział w barażach o ligę okręgową. Do zakończenia sezonu pozostały bowiem zaledwie trzy kolejki. Poniżej przedstawiamy komplet wyników oraz aktualną sytuację w tabeli.