Zamknij

Bardzo ważne zwycięstwo piłkarzy Victorii Koronowo. Na własnym boisku podopieczni Damiana Małkowskiego pokonali Rawysa Raciąż

10:11, 27.03.2017 Redakcja
Skomentuj

W sobotnim meczu 15. kolejki A-klasy, piłkarze Victorii Koronowo pokonali na własnym boisku drużynę Rawysa Raciąż 2:1.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla graczy z Koronowa. Już w pierwszej minucie spotkania, po bardzo dobrej składnej akcji całej drużyny, bramkę dla gospodarzy zdobył kapitan zespołu Mateusz Chrzanowski. Jeszcze przed przerwą wynik na 2:0 podwyższył Mateusz Andrzejewski.

W drugiej połowie to przyjezdni przejęli inicjatywę w meczu i z zrzutu karnego zdobyli gola kontaktowego. Po zaciętej końcówce spotkania, wynik nie uległ zmianie i to gracze Victorii dopisali sobie trzy punkty na konto.

W innych spotkaniach tej kolejki Victoria Niemcz przegrała z Tartakiem Wudzyn 0:3, Myśliwiec Gostycyn zremisował 3:3 z Krajną Sępólno Krajeńskie, GLKS Dobrcz wygrał po festiwalu strzeleckim z Potulicami 5:4, Start Pruszcz wysoko ograł Tucholankę Tuchola 4:0, a ostatnia w tabeli Sparta Przysiersk przegrała u siebie z Kamionką Kamień Krajeński 1:5. Najciekawszy pojedynek tej kolejki pomiędzy Gromem Więcbork a Falą Świekatowo, nie doszedł do skutku ze względu na zły stan boiska. Mecz ten został przeniesiony na 3 maja.

Dzięki zwycięstwu nad Tucholanką pozycję lidera tabeli objął Start Pruszcz, jednak należy pamiętać o zaległym meczu Fali Świekatowo. Victoria Koronowo zajmuje piąte miejsce, ze stratą 6 punktów do lidera. Następny mecz podopieczni Damiana Małkowskiego rozegrają w Sępólnie Krajeńskim z tamtejszą Krajną. Kolejny mecz u siebie koronowscy piłkarze zagrają 8 kwietnia o godzinie 16:00. Przeciwnikiem będzie Dąb Potulice.